MEER DAN 5.000 ondernemers geholpen

4 BOEKEN, 10 TALLEN E-BOOKS

ervaren spreker OP EVENTS, THEATER EN PODIA

BLOG

It’s a choiceless choice

Ik zal eerlijk zijn. Het komt regelmatig bij mij voor dat ik er ff helemaal geen zin meer in heb. Dat ik moe ben. Dat ik me alleen voel. Dat ik het idee heb dat ik één van de weinigen ben die denkt, voelt en leeft zoals ik dat doe.

Ik word best wel eens verdrietig als ik zie hoeveel mensen van zichzelf vervreemd zijn. Hoe de wereld ver afstaat van waar het eigenlijk om gaat. Ik voel me echt wel regelmatig down omdat de dingen die ik zeg en doe door veel mensen “apart”, “vaag” en “dwars-denkerig” wordt gevonden.

Ik maak me zorgen over de natuur. Het behoud ervan. En over massa hysterie en hypnose. Ik verbaas me vaak over de dingen die mensen geloven en vol overtuiging brengen terwijl ik voel: nee.

En ik zal eerlijk zijn: ik voel steeds vaker, steeds meer, dat dit een vorm is van nieuw leiderschap. Dat zou dan betekenen dat er ook “oud leiderschap” zou bestaan. En ik denk dat dat zo is. Vroeger moest een leider lijden. Een leider was alleen, moest het boetekleed aantrekken. Moest de gevangenis in of werd aan een kruis gespijkerd.

En dat hoeft niet meer. Nieuw leiderschap gaat er zoals ik het ervaar over mensen bij hun eigen leiderschap brengen. En als je dat met plezier uit kan dragen, naar jezelf en anderen, dan ben je een #leidervanvandaag.

Als je je zo’n leider voelt, dan hoef je niet meer te koste van jezelf er voor anderen te zijn. Dan breng je mensen die daar aan toe zijn, die daar voor open staan, naar kalmte en vrede met en in zichzelf.

En ik heb het er vaak met mijn coach over als ik me niet zo blij voel als ik weer mijn rol vervul. Voorop loop. En laatst zei ze: Erik, my dear, it’s a choiceless choice.

En zo is het. Je kunt niet (meer) anders. Je wilt ook niet meer anders. Soms wel dus, maar diep van binnen zegt alles in je: ik wil dit. Want wij zijn hier, ik ben hier, om de verbinding te herstellen. De verbinding tussen mannelijke en vrouwelijke energie. De verbinding tussen hemel en aarde. De verbinding tussen oud en nieuw.

En: it’s the best job I have ever had 😉

Voel jij dat het voor jou ook een choiceless choice is en wil je ook anderen helpen met jouw talenten, passies en gaven?

Je kunt hier een gesprek inplannen om het er samen over te hebben wat jouw rol is en hoe je dit verder kunt vertalen naar een mooie, betekenisvolle praktijk:

Be well and let’s change the world

Erik

UITGELICHTE EVENTS

There are no upcoming events at this time.

UITGELICHTE ARTIKELEN

De stem van de Ziel

De stem van de Ziel

Misschien herken je het: dat gevoel, die aanwezigheid van “iets” van binnen, dat subtiele maar onmiskenbare duwtje dat zegt:  “Hallo, ik ben er ook nog…”  Dat is je ziel. Die praat niet hard, want die hoeft niet te schreeuwen (dat laat hij meestal aan je ego over). Je...

De Ziel en het Lichaam

De Ziel en het Lichaam

We leren van alles op school: rekenen, topografie, grammatica, hoe je een werkstuk maakt. Maar niemand vertelt je hoe je ziel en lichaam samenwerken.Dat moest ik zelf ontdekken en eerlijk: ik had dat liever eerder geweten. Je lichaam is je antenne.  Je innerlijke...

Wil jij jouw zielsmissie vinden?

HALF jaar intensief aan de slag

BEZIELD ONDERNEMEN INTENSIVE

Voor bewuste ondernemers die klaar zijn om vanuit een diep voelen, hun bedrijf stevig neer willen zetten. In dit intensieve halfjaar traject ga je aan de slag met jouw zielsmissie en leer je stap voor stap hoe je die zielsmissie compleet gaat embody-en. In je leven en je onderneming. Zodat jij werkt met jouw ideale klant, in overvloed, en dat jij in flow door het leven gaat.

theatershow

De Roep van de Ziel

Erik nodigt je uit voor “De Roep van de Ziel”, een intieme avond op verschillende locaties in Nederland en België, waar hij inzichten deelt en praktische tips biedt om een leven van vrijheid en vervulling te omarmen, weg van beperkende gedachten en opgelegde patronen.

Kom en ontdek de diepere betekenis van het leven!